oktober 2009
Goedkoop vlees
Wakker Dier in Actie Goedkoop vlees? Dieren betalen de prijs!
Hoe maak je vlees goedkoop? Meer dieren in een hok. Voer waardoor ze te snel groeien. Mest en urine gewoon laten liggen. Geen lichaamsbeweging. Geen buitenverblijf om rond te lopen. Dat scheelt al snel een aantal euro's per kilo. Daarom zegt Wakker Dier:
Bij goedkoop vlees betalen dieren de prijs.
Met deze boodschap start Wakker Dier een radiocampagne tegen de absurd lage prijs van vlees. Zo willen we supermarkten wakker schudden, zodat ze ophouden met vlees als lokkertje te gebruiken. Maar ook consumenten willen we bewustmaken: kies liever voor minder, maar dan wel diervriendelijk (biologisch) vlees. Alleen zo kunnen we het dierenleed in de vee-industrie een halt toeroepen.

steun de radiocampagne met een bijdrage

liegebeest
Wakker Dier Succes Grootste Liegebeest van de buis gehaald De kalfsvleessector is het grootste Liegebeest van 2009. Hun spotje ‘Kalfsvlees, daar word ik vrolijk van’ werd door ruim 7.000 stemmers als het meest misleidend ervaren. Tv-programma KASSA besteedde aandacht aan de Liegebeest-verkiezing van Wakker Dier. Rob Geus, figurant in het ‘winnende’ spotje, erkende misleid te zijn en slechts een karige onkostenvergoeding te hebben ontvangen. En de kalfsvleesreclame zelf... is inmiddels van de buis gehaald!
de uitzending van kassa
uitslag Liegebeest-verkiezing
varken buiten
Zo kan het ook Biologische houderij
In de biologische houderij zijn de dieren het uitgangspunt. Er wordt gekeken naar de behoeften en het natuurlijke gedrag van het dier. Ook worden geen ingrepen gedaan en krijgen de dieren puur, natuurlijk voedsel te eten. Dat de dieren gewoon naar buiten mogen, is vanzelfsprekend.

Biologisch varkensvlees in ons land zit in de lift en er is momenteel zelfs sprake van een wachtlijst van boeren die willen omschakelen van gangbare naar biologische houderij.

winkelaarbutton.gif
Wat kun jij doen? Koop diervriendelijk!Weg met de kiloknaller en de vleesfolders van de supermarkten! Want nu is er de Wakkere Winkelaar: elke twee weken de diervriendelijkste aanbiedingen in je mailbox. Met een abonnement op de Wakkere Winkelaar weet je in welke winkel je het best terecht kunt voor je diervriendelijke inkopen.

 Meld je aan

gr_midden.gif
Wakker worden met Hanneke
Wakkere Winkelaars opgelet!

Heb jij er ook zo’n hekel aan, als je in de supermarkt de kip goedkoper in de schappen ziet liggen dan broccoli? Ik wel! Supermarkten trekken klanten naar de winkel door vlees aan te prijzen in de folder. Door dat gestunt houden ze het dierenleed in de vee-industrie in stand. Wakker Dier wil dat supermarkten verantwoordelijk omgaan met hun aanbiedingen.
Daarom start Wakker Dier de Wakkere Winkelaar: een tweewekelijkse e-mailnieuwsbrief waarin we de biologische en vegetarische aanbiedingen uit de zes grootste supermarkten voor jou op een rijtje zetten. Er staat ook in welke supermarkt géén diervriendelijke aanbieding heeft. Schrijf je in en koop de aanbiedingen in de Wakkere Winkelaar. Jouw winkelwagentje is het beste wapen tegen dierenleed!
Hanneke Hanneke's Handtekening
Wakker worden met Hanneke
gr_midden.gif
Wakker Winkel
bigloveshirt.jpg
Kidsshirt Big Love
€ 15,00
bigfunshirt.jpg
Kidsshirt Big Fun
€ 15,00
kookschort.jpg
Wakker kookschort
€ 17,50
chickstas.jpg
Hippe Shopper
€ 12,50
ovenwant.jpg
Wakkere ovenwant
€ 9,50
wekker.jpg
Wekker Dier
€ 14,50
Afmelden voor de nieuwsbrief Stuur deze nieuwsbrief door E-mailadres wijzigen
Wakker Dier logo Contact
Website
Over Wakker Dier